Apie mus

Akcinė bendrovė „GREEN GROUP“ įkurta 2006 m. žmonių, turinčių ilgametę patirtį pramoninio šaldymo įrenginių projektavimo ir priežiūros srityse. Įmonės filosofija remiasi supančios aplinkos harmonija su naujausiomis ekologiškomis technologijomis, todėl siekiame, kad žodžiai GAMTA, EKOLOGIJA ir GREEN GROUP taptų neatsiejami. Tai įrodo mūsų projektai, sertifikuojami BREEAM gamybinių pastatų tvarumo sertifikatais bei aukštą saugumo lygi užtikrinančia ATEX direktyva.

15+

Metų rinkoje

300+

Atliktų projektų

100+MW

Šaldymo galia

10+MW

Šilumos siurblių galia

Ekologija

Image-61-4fe2728df92162b70f8a6bb6c78906f7.png

Gamta gali egzistuoti be mūsų, tačiau mes negalime egzistuoti be gamtos. Aplinkosauga šiandien yra vienas pagrindinių mūsų laikmečio tikslų ir viena svarbiausių prielaidų saugiam žmonių gyvenimui ateityje.

Sklandžiam žmonijos progresui reikia vis daugiau energijos. Anglys, nafta, gamtinės dujos, branduolinis kuras vienaip ar kitaip teršia aplinką. Iškasenos anksčiau ar vėliau baigsis, o branduolinės energetikos ilgainiui irgi ketinama atsisakyti. Ją pakeisti turėtų vėjo, žemės gelmių, saulės ar vandenilio energetika. Šaldymo sistemose naudojamus šaldymo agentus, kurie pavojingi ozono sluoksniui ir didina šiltnamio efektą, turėtų pakeisti gamtinės kilmės dujos, kaip CO2 (angliarūgštė), NH3 (amoniakas), R600a (izobutanas), pasenusias šaldymo sistemas turėtų pakeisti aukšto naudingo veiksmo koeficiento sistemos su mažomis elektros energijos sąnaudomis. Aplinkai atiduodama kondensacinė šiluma turėtų būti grąžinama vartotojui - vandens, patalpų šildymui ar kitoms reikmėms (galimas vandens pašildymas iki +60°...+65°C). Todėl aplinkosauga – mūsų gyvenimo ir darbo dalis.

Verslo filosofija:
Pagrindinė „GREEN GROUP“ veiklos kryptis yra šaldymo, klimato kontrolės, atsinaujinančiųjų energijos šaltinių, technologinių procesų automatizavimo projektavimas bei sistemų įgyvendinimo darbai. Esamos komandos patirtis sudėtinguose industriniuose projektuose, kaip mėsos, vaisių ir daržovių perdirbimo įmonėse, alaus, farmacinės gamybos įmonėse, logistikos terminaluose, laboratorijose, spaustuvėse, šilumos siurblių ir šilumos grąžinimo projektuose leidžia užsakovui pasiūlyti kompleksinį ekologiškos sistemos sprendimą nuo vizijos įgyvendinimo projekte bei suderinimo su būtinomis tarnybomis iki sistemos sumontavimo ir jos preciziško sureguliavimo.
 
Mūsų tolimiausiai įgyvendinti projektai:
Labiausiai į šiaurę - Trumsė (Norvegija);
Labiausiai į rytus - Japonijos jūroje;
Labiausiai į pietus - Santanderas (Ispanija);
Labiausiai į vakarus - Gal tai bus Jūsų mobili ar įprasto tipo kompresorinė?
Naujienos
Energijos sąnaudų mažinimas Cut the electricity bills I For english version press 'See translation' below I Pramonėje naudojami šaldymo bei technologiniai įrengimai sudaro ženklią dalį klientų suvartojamos energijos sąnaudų, ypač šiuo metu, kai pasaulyje greitai besikeičiančios energijos resursų kainos įtakoja ir produkto savikainą. Keičiantis gamybos apkrovai ar produkcijos asortimentui, neretai įrenginių parametrai nėra derinami tiesiogiai pagal galutinį produktą, tačiau ar tai efektyviausias sprendimas? Green group inžinierių ir programuotojų komanda atlieka šaldymo bei technologinės įrangos energijos sąnaudų analizę pagal galutinio produkto temperatūras, kintantį gamybos procesą ir gamybos kintamų reikšmių pritaikymą šaldymo įrangai. Jų metu kartu su klientu analizuojame esamą ir būsimą gamybos procesą bei technologinių įrenginių stebėseną, atliekami parametrų matavimai bei verčių skaičiavimai, kuriais nustatome, kuriose gamybos vietose naudojama energija yra perteklinė ar nenaudingų parametrų Paslaugos: ● Kliento gamybos proceso analizė ● Energetiškai neefektyvių vietų identifikavimas ● Įrenginių optimizacija, energijos sąnaudų mažinimas Esant identifikuotiems galimai perteklinės energijos naudojimo požymiams, dirbama ties energijos sąnaudų mažinimo algoritmais kompresorinėje. Galimi įdiegti rinkoje pasiteisinę GGEE \(energijos efektyvumo\) moduliai: kondensatoriams \(kondensacijos slėgio valdymas pagal besikeičiančią aplinkos temperatūrą ir kt.\); kompresoriams \(COP kreivės sekimas efektyvesniam darbui, precizinis šaldymo agento virimo temperatūros reguliavimas ir kt.\); garintuvams \(galimai aukščiausios oro temperatūros užtikrinimas, atšildymo modifikacijos ir kt.\); siurbliams, fryzeriams ir kitiems komponentams. Taip pat teikiame pasiūlymus, kaip be didelių investicijų būtų galima efektyvinti įrenginių darbą ir išlaikyti produkto kokybę. Turite klausimų? Susisiekime! info\@green-group.eu +370 607 09881 +47 930 94603
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
#gonatrefs #industrialrefrigeration #automationsolutions

Servisas

„Green group servisas“ – kvalifikuotų specialistų komanda, turinti ilgametę patirtį pramoninio šaldymo priežiūros srityje, išsprendžianti ne tik sudėtingus gedimus, bet ir besigilinanti į jų kilimo priežastis. Mes atliekame įvairius pramoninės šaldymo įrangos techninės priežiūros ir remonto darbus, nebijome sunkių iššūkių.

Beveik 100% dirbame tik su natūraliais šaldymo agentais – R717 (NH3), R744 (CO2).

Galime Jums pasiūlyti:

 ● Pramoninės šaldymo bei technologinės įrangos visokeriopą priežiūrą;
 ● Įrangos energijos ir kitų sąnaudų optimizaciją;
 ● Šaldymo agregatų techninius aptarnavimus;
 ● Sraigtinių, stūmoklinių kompresorių einamuosius ir kapitalinius remontus;
 ● Šaldymo ir technologinės įrangos inspektavimus, technines konsultacijas ir sprendimus;
 ● Tiekiame ir keičiame įvairias atsargines dalis, mazgus, įrangos komponentus.

Mūsų Projektai